• História vzniku spoločnosti System Partner Plus, s.r.o. siaha do začiatku roku 1992 keď vznikla spoločnosť s obchodným názvom System Partner, s.r.o., ktorej hlavným predmetom činnosti bol servis a predaj výrobkov z oblasti výpočtovej techniky. Spoločnosť System Partner Plus, s.r.o. (rok vzniku 1995), ktorá je jej pokračovateľkou, tak isto ako jej predchodkyňa, pôsobí v oblasti výpočtovej techniky.

  • Hlavným predmetom činnosti je najmä profesionálny servis počítačov a príslušenstva, ako aj servis registračných pokladníc. Ďalej predaj výrobkov z tejto oblasti ako sú počítače, ich príslušenstvo, programového vybavenia... A samozrejme aj odborné služby v tejto oblasti včítane realizácie lokálnych počítačových sietí,  atď...

  • Začínali sme ako počítačová firma v objekte Západoslovenských tehelní (terajšia budova Alianz), neskôr v budove OSBD Pezinok. V roku 1997 sme zriadili maloobchodnú prevádzku na Moyzesovej ulici č. 16. V roku 2001 sme túto prevádzku presťahovali bližšie do centra, do väčších priestorov na Holubyho 59. Napokon v roku 2013 sme sa opäť presťahovali do ešte väčších priestorov v OC Plus, Holubyho 28, Pezinok.

  • Máme za sebou vyše 25 ročnú tradíciu a nekonečný zástup spokojných zákazníkov. Pokiaľ sa rozhodnete s nami spolupracovať, všetky starosti s výpočtovou technikou sa pre Vás stanú minulosťou.
Špecializovaná predajňa a servis PC

Čo dodať na záver?

Vyskúšajte nás... Chcete vedieť viac?